Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt sie nie czepia niewinnej osoby tylko niech wkoncu dojdzie do niej kim jest jej brat bo ja za niego bym tak nie reczyl.a co do siostry ze mezatka no jak brat pieniadze mial to odp***dolil wesele siostrze.zyjcie sobie ale nie za cudze pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt sie nie czepia niewinnej osoby tylko niech wkoncu dojdzie do niej kim jest jej brat bo ja za niego bym tak nie reczyl.a co do siostry ze mezatka no jak brat pieniadze mial to odp***dolil wesele siostrze.zyjcie sobie ale nie za cudze pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje. skraca.cz/navigator Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA CO WY KURCZE WYMYŚLACIE. CZEMU ON MIAŁ MI ROBIĆ WESELE BOŻE JAKIE GŁUPOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max ty pajacu po co on miał płacić za wesele za to płacą rodzice!!! ja pie***le jaki debil z ciebie żali ci dupe ściska czy co że komuś sie układa a ty w domu siedzisz i nikt cie nie lubi heheh a jedyne co możesz to anonimowo wypowiadać sie w sieci hehehehe ciekawe czy byłbyś tak odważny powiedzieć to na żywo prosto w oczy???? pewnie byś sie zesrał w na rzadko heheh żal mi ludzi co takie bzdury piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tu k**wa wypisujecie. Nie winnych ludzi się czepiacie. JAKIM PRAWEM???? Ten co oczernia tu kobietę w ciąży to musi być śmieć skonczony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakłócali porządek dobrym obywatelom... Za to teraz ich wszystkich w pierdlu przecwelą... Brawo Policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam będziesz przecwelony TY PAŁO!!!!!!!!!!! ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ SPOŁECZNIAKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu poniosą kare za błędy co popełnili. Nie ma co nikogo obrażać, nie bronie ich, bo tak nie powinno sie robić, ale teraz za to odpokutują i to będzie nauczka. To czy tu będzie się ich wyzywać i oczerniać albo obrażać osoby które ich wyzywają nic nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olu przestan sie przejmowac debilami na ten temat jestes w ciazy mysl o dziecku a to ze wszyscy pie***dola na twoj temat i twojego brata to olej to widocznie ich zycie jest jedna wilka nuda. W dupie byli i gowno widzieli. A ty sie nie poddawaj pokaz im ze to wszystko nie jest ponad twoje sily.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie osadzajcie!!! Od tego są sady a nie wy. Winny, nie winny puste pie***lenie. A gdzie domniemanie niewinności??? Zakonczcie ta dyskusje. Swoje spostrzeżenia zostawcie dla siebie!! Bo potem sami będziecie chować swoje fałszywe mordy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOBITKA MASZ RACJE:-):-) POPIERAM!!! Oby więcej takich inteligentnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Break. mowie to co mysle ludzie nie zastanawiaja sie ze rodzinie i tak ciezko to pierdola tak.nawet większość osob co tu sie wypowiada to nieznaja ani Rafala a tym bardziej reszty. wiec nie powinni sie wogole wypowiadac na ten temat bo jak sie okaze ze sa niewinni to dopiero beda sie kurwa srali zeby z domu wyjsc. Olu trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które ich wyzywały publicznie odpowiedzą bo już są szukane po IP nie można sobie od tak pisać na kogoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które ich wyzywały publicznie odpowiedzą bo już są szukane po IP nie można sobie od tak pisać na kogoś
A szukaj sobie do woli. Twój braciszek i jego ziomki trochę pogarują bo duuuużo się dzieje :D A będzie jeszcze więcej. Ja tym gnidom nie odpuszczę. Jak będę miał dobry humor to puszczę ich w skarpetkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szukaj sobie do woli. Twój braciszek i jego ziomki trochę pogarują bo duuuużo się dzieje :D A będzie jeszcze więcej. Ja tym gnidom nie odpuszczę. Jak będę miał dobry humor to puszczę ich w skarpetkach.
Ha ha ha a skąd ta pewność nic jakoś na niego nie masz tylko Twoje domysły bo chcesz się wykazać dużżżżo to tylko mówicie a tak na prawdę nic się nie dzieje masz dowody czarno na białym na niego? że masz złego informatora którego skopałeś i podpisał Ci to co napisałeś i chciałeś!!! WSZYSTKO WIADOMO A JAK NIE MASZ DOWODÓW TO GÓWNO ZROBISZ < ON JEST NIEWINNY I JESZCZE ZOBACZYMY! KIEDYŚ ZROBILIŚCIE CO CHCIELIŚCIE PŁACILIŚCIE MIŚKAMI ZA FAŁSZYWE ZEZNANIA DO TEGO SIĘ NADAJECIE BO TAK NA PRAWDĘ TO UMIESZ TYLKO SPISYWAĆ BIĆ I SPISYWAĆ A CO TO ZA POLICJANT JAK MÓWI DO "KOBIETY ŚWIADKA " MÓW BO CIĘ SKOPIEMY HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście BYDLAKI sami ich chcieliście pozamykać co było miesiąc temu '' dostajesz mandat za myśli" ha to jest policjant ?? u mnie w domu nigdy nic nie znalezłeś kradzionego to co mówisz że będą siedzieć... Moźe i inna policja do czegoś się w życiu nadaje, ale PIASECKĄ TO NAJWIĘKSZE NIE UDACZNIKI PO OCHAPIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które ich wyzywały publicznie odpowiedzą bo już są szukane po IP nie można sobie od tak pisać na kogoś
Kolejna Kapusta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r:   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: skraca.cz/navigator Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...